Turkcell Bedava İnternet Paketleri – 2222 SMS Gönder

0
5588
views

Günümüzde internet kullanımı o denli arttı ki bundan 10 yıl önce en fazla 500 MB internet paketi içeren tarifelerin yerini artık 50 GB’a kadar ulaşan tarifeler aldı. Ve bu ihtiyaç hala giderek artıyor. Ancak tarife fiyatları hiç de ucuz değil. Biz de bu yazımızda bedava internet Turkcell 2222 numarasına gönderilip nasıl kazanılır? Hangi kampanyalar şu an aktif? Gibi soruları yanıtlayacağız. Siz de bu sayede herhangi bir ücret ödemeden onlarca GB ücretsiz mobil veri kullanım hakkı elde edersiniz.

Turkcell 2222 İnternet Paketi Kampanyaları

  • 4.5G Hazırım Kampanyası

Hala 4.5G uyumlu bir hat almadıysanız şimdi tam sırası. Bilindiği üzere Türkiye’de şu an yüksek hızlı internet teknolojisi aktif ve ilgili ihalenin en büyük payını da Turkcell aldı. Bu kapsamda da müşterilerini 4.5G’ye geçirmeye teşvik eden firma bir bedava internet paketi kampanyası düzenledi. HAZIRIM yazarak 2222 numarasına kısa mesaj gönderenler ücretsiz mobil veri kullanım hakkı kazanıyor.

  • 4.5G SIM Kart Katlanan İnternet Kampanyası

Yine 4.5G ile ilgili bir kampanya daha mevcut. Eğer bu yeni teknoloji ile uyumlu bir hazır kart alırsanız mevcut tarifede yer alan mobil veri kullanım haklarınız iki katına çıkıyor. Kampanyaya katılmak istiyorsanız 4.5G yazarak 2222 numarasına bir kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

  • İzninizle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Bir diğer kampanya ise reklam mesajlarına ve tanıtım aramalarına izin vermeniz ile ilgili. ETK IZIN yazarak 2222 numarasına bir kısa mesaj gönderecek olursanız Turkcell İzninizle 1 GB Bedava İnternet Paketi kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın tüm detaylarını incelemek için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Şu an aktif olan 2222 Turkcell bedava internet kampanyaları maalesef üç adet ile sınırlı. Ancak yeni fırsatlar çıktıkça bu yazımızın güncel hale geleceğinden emin olabilirsiniz. Eğer belirtmeyi unuttuğumuz ya da şu an aktif olmayan bir kampanyaya yer verdiğimizi fark ederseniz lütfen bu yazının altına yorum bırakarak bizleri uyarın ki gerekli düzenlemeleri yapalım.

Bedava konuşma hakkı kazanmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip ederek en yeni ve en karlı kampanyalardan ilk siz haberdar olun.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here