Bedava Türk Telekom Müzik – Muud Premium

0
1142
views

Hizmet alanını iyice geliştiren Türk Telekom’un bir de müzik dinleme uygulaması bulunuyor. Muud ismi verilen uygulama ile yerli ve yabancı binlerce şarkıya tek tıkla akıllı telefonunuz üzerinden erişmeniz mümkün. Üstelik bu uygulama tamamen yasal. Aylık belirli bir ücrete tabi olan Türk Telekom Müzik uygulamasını nasıl bedava kullanabileceğinizi bu yazımızda siz değerli Ücretsiz İnternet okurları ile paylaşacağız.

Bedava Türk Telekom Müzik Nasıl Üye Olunur?

Muud uygulaması aslında Spotify ya da Apple Müzik gibi uygulamalar ile benzer özelliklere sahip. Arama bölümüne dilediğiniz şarkının adını yazıp dinleyebilir ya da listeler bölümünden o hafta en çok dinlenen şarkılara göz atabilirsiniz. Peki bedava Türk Telekom Muud üyeliği nasıl alınır? Bunun için Türk Telekom Mobil Ödeme sistemini aktif olarak kullanıyor olmalısınız. Aktiflikten kastımız aylık en az 10 liralık bir ödeme gerçekleştiriyor olmanız. Muud Premium üyeliğinin de 10 lira olduğu dikkate alındığında bedavaya geldiğini söyleyebiliriz. Zira uygulamaya ödeyeceğiniz 10 lirayı başka bir şey alırken kullanın ve bedava Muud Premium’un tadını çıkartın.

Ücretsiz Türk Telekom Müzik üyeliğinin bir diğer yolu ise deneme üyeliği. İlk ayda tüm kullanıcılara Premium üyelik hediye ediliyor. Sonraki ay 4,99 TL devamında ise yalnızca 9,99 TL karşılığında moduna göre müzik dinleyebilirsin.

Türk Telekom Muud hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan buraya tıkla. Bağlantı seni doğrudan internet sayfasına yönlendirecek. Türk Telekom’dan en avantajlı kampanyaları ilk sen öğrenmek istiyorsan sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi sakın unutma.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here