Turkcell Anadolujet Kampanyası – %15 İndirim

0
671
views

Gezip görmeyi sevenlere, iş seyahatlerinde hava yolunu tercih edenlere Turkcell ve Anadolujet firmalarından güzel bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde duyurulan Turkcell Anadolujet Kampanyası çerçevesinde İşteKazan kullanıcıları Anadolujet firmasında yapacak oldukları biletleme işlemlerinde vergiler dahil ücret üzerinden %15 indirim şansı yakalıyor.

Anadolujet Turkcell Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Bu fırsattan yararlanmak için ne yazık ki Turkcell İşteKazan kullanıcısı olmanız gerekiyor. Daha çok esnaf ve tüccarların tercih ettiği bu pakette işletmelerin gelişimi için farklı alanlarda yenilikçi hizmetler bulunuyor. Hava yolu biletleme işlemlerinde %15 indirim kodu da bu hizmetlerden bir tanesi. Buna göre 23 Mayıs 2018 tarihine kadar Anadolujet web sayfasına ya da mobil uygulamasında yapacak olduğunuz bilet alımlarına indirim uygulanıyor.

Dikkat etmeniz gereken en önemli noktası ise bu kampanyadan indirimli uçuşlarda yararlanamıyorsunuz. Bunun dışında çocuk biletlerine ve Jetgenç biletlerine de indirim uygulanmıyor. Yalnızca yetişkin biletleri için indirim mevcut. Bu dezavantajlar dikkate alındığında dahi Turkcell Anadolujet kampanyası, özellikle uçak biletlerinin anlamsız şekilde pahalı olduğu bu günlerde çok avantajlı olarak nitelendirilebilir.

Eğer bu kampanya benim işime yaramadı diyorsanız Anadolujet’in diğer fırsatlarına göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada şu an aktif olarak kullanabileceğiniz tüm kampanyalar yer alıyor. Yakın zamanda uçak bileti indirimi arayan okurlarımıza ize Skyscanner isimli siteyi öneriyoruz. Burada farklı acentelerde aynı uçuşların fiyatlarını karşılaştırma şansınız bulunuyor. Orada en uygun fiyatı bulduktan sonra bir de bizim size tanıttığımız indirimlerden birini kullanıp çok daha ucuz fiyatlara uçak bileti satın alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here