Turkcell Dergilik 2 GB Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

0
1673
views

Gündemi takip etmeyi, dünyadan gelişmeleri yakından izlemeyi seven biri iseniz Turkcell’in Dergilik uygulaması tam da size göre. Bu sistem sayesinde aylık ödeyeceğiniz sabit bir ücret karşılığında tüm yazılı yayınları akıllı telefonunuzdan ya da tabletten takip edebilirsiniz. Üstelik uygulamanın bir avantajı daha var. Turkcell Dergilik 2 GB Bedava İnternet hediye ediyor.

Eğer bu kampanyadan daha önce yararlandıysanız Turkcell Dergilikten İnternet Kazanma başlıklı yazımıza göz atmanızda fayda var. Orada farklı bir şekilde bedava internet kazanma yöntemi anlatıldı.

Turkcell Dergilik 2 GB İnternet Nasıl Kullanılır?

Firmanın web sayfasında yer alan açıklamaya göre ister faturalı olun ister hazır kart kullanıcısı olun bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ancak sağlamanız gereken bazı şartlar var.

  • Dergilik uygulamasını Google Play ya da Appstore üzerinden akıllı telefonunuza indirin.
  • Uygulama ücretsiz giriş yap seçeneği ile girin.
Dergilik ücretsiz internet kampanyası ile 2 GB mobil veri kullanım hakkı kazanın.

Evet sadece bu iki şartı sağlamanız halinde tam bir hafta geçerli 2 GB Turkcell bedava internet paketi kazanırsınız. Bu paket yalnızca Dergilik uygulamasında değil, tüm mobil veri harcamalarınız için geçerlidir. Şunu bilmelisiniz ki her bir Turkcell müşterisi bu fırsattan yalnızca bir kez yararlanabilir.

Turkcell Dergilik bedava internet fırsatı hakkında detaylı bir bilgi almak istiyorsanız 532 numaralı Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir ya da bu bağlantıya tıklayarak doğrudan ilan sayfasına erişebilirsiniz.

En avantajlı kampanyalardan ilk siz haberdar olmak istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here