Turkcell GNÇ Full 4 GB Tarife İncelemesi

0
534
views

Yirmi beş yaşın altında olanlar için operatörler avantajlı tarifeler sunuyor. Vodafone Freezone, Türk Telekom Selfy adı ile çalışırken Turkcell ise GNÇ başlığı altında toplamış yirmi beş yaş altı kullanıcılarına sunduğu fırsatları. Bu tür tarifelerde genelde internet kullanımı ağır basar, ardından her yöne dakikalar yer alır ve az da olsa bir kısa mesaj hakkınız da bulunur. İtiraf etmek gerekirse artık kimse kısa mesaj kullanmıyor zira herkesin bir akıllı telefonu var neredeyse ve internet üzerinden mesajlaşmak daha yaygın kullanılıyor. Turkcell GNÇ Full 4 GB paketi de bu doğrultuda şekillenmiş gibi duruyor.

GNÇ Full 4 GB Paketinin İçeriği Nasıl?

Adı üstünde paketin içerisinde 4 GB mobil veri kullanım hakkı mevcut. Bunun yanı sıra Turkcell servisleri olan Bip, Dergilik, Fizy, TV Plus gibi uygulamalarda geçerli bedava internet de bu pakette. Bunun yanı sıra her yöne 750 dakika konuşma hakkı, yine her yöne olacak şekilde 1000 kısa mesaj hakkı tarife kapsamında satın alınabiliyor.

Bu pakette yalnızca 35 lira karşılığında pek çok hizmet yer alıyor.

GNÇ Full 4 GB tarifesini kullanmak istiyorsanız bilmeniz gerektiğini düşündüğüm şey bu paketin içinde yer alan internet kullanım hakkının yarısı 22:00 ile 06:00 arasında geçerli. Yani açıklamak gerekirse 2 GB’ı günün dilediğiniz saati kullanabilirsiniz. Kalan 2 GB ise yalnızca geceleri kullanılabiliyor.

Ayrıca şu an Turkcell’de Haydi Gel kampanyası mevcut. Bu kampanyaya katılarak ilave 1 GB Turkcell bedava internet paketi de alabilirsiniz. Bu sayede toplam mobil veri kullanım hakkınız 5 GB olacaktır. Turkcell GNÇ 4 GB Full paketinin fiyatı ise sadece 35 lira. Buraya tıklayarak kampanya hakkında kapsamlı bir bilgi alabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here