Turkcell Turbo İnternet Paketleri

0
413
views

Yüksek hızda mobil veri kullanım deneyimi yaşamak istiyorsanız bu yazımızda ele alacağımız Turkcell Turbo İnternet Paketleri tam da size göre. Birbirinden güzel alternatiflerin yer aldığı bu paketler ile üst düzey çekim kalitesini doyasıya yaşayabilirsiniz. İşte o tarifeler:

Turbo 1 GB Paketi

Turkcell Turbo 1 GB Paketi ile her yöne 500 dk konuşma, 1 GB internet, 1000 SMS, Dergilik ve Dergilikte geçerli 5 GB internet satın alırsınız. 12 ay kalma sözünüze bu tarifenin fiyatı yalnızca 29 lira. Taahhütsüz abonelik işlemlerinde ise 39 lira karşılığında bu tarifeyi satın alabilirsiniz.

Turbo 2 GB Paketi

Sizin için yüksek hızlı internet önemli ise göz atmanız gereken paketlerden biri de Turkcell Turbo 2 GB paketi. Bu tarife ile yalnızca 55 lira karşılığında Türkiye sınırlarında kullanabileceğiniz en hızlı mobil veriyi alırsınız. Hemen katılmak için 2 TURBO yazarak 2222 numarasına bir kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Turbo 3GB Paketi

Bence en ideal paket bu çünkü zaten farklı servislerde kullanabileceğiniz hediye Turkcell internet paketleri size veriliyor. Bunun yanında bir de 3 GB mobil veri, her yöne 500 dakika konuşma, 1000 kısa mesaj hakkı da kazanıyorsunuz. Ve fiyatı da sadece 49 lira.

Turbo Ekstra 5 GB Paketi

En hızlı internet paketlerini incelemeye devam ediyoruz. Sıradaki tarife Turbo Ekstra 5 GB. 4.5G’ye hazır Turbo Ekstra 5 GB Paket ile turbo hızında 5 GB, her yöne 1000 dk ve 1000 SMS satın alıyorsunuz. Açıkçası Turbo 2 GB paketi ile aynı fiyat olan bu paketi tercih etmenizi şiddetle öneriyoruz zira şu ara bir kampanya söz konusu. Ayrıca ek olarak BİP ve diğer Turkcell uygulamalarında geçerli farklı avantajlar da bulunuyor.

Turbo Ekstra 7 GB Paketi

Bir diğer kampanyalı paket ise Turbo 7 GB. Eğer bu tarifeyi satın alırsanız 4.5G’ye hazır Turbo Ekstra 7 GB Paketi her yöne 1000 dk konuşma, 7 GB internet, 1000 SMS ve diğer Turkcell hizmetlerinde geçerli dolu dolu bedava internet kazanırsınız. Turbo 7 GB tarifesinin fiyatı ise 65 lira olarak görünüyor.

Turbo 10 GB İnternet Paketi

Bu pakette sadece internet bulunuyor. Yani konuşma hakkı ya da kısa mesaj gönderim olanağı yok. Fiyatı ise 59 lira olarak görünüyor. Aslında mesajlaşma ve konuşmaların internet üzerinden yapılabildiğini de düşünürsek oldukça avantajlı bir tarife. Zira diğer operatörlerde 10 GB internet fiyatı daha fazla olabiliyor.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here