Vodafone Hediye Çarkı – Onlarca Hediye

0
504
views

Türkiye’nin en çok kullanılan GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, müşterilerine avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Bu fırsatlar yalnızca uygun ve avantajlı tarifeler ile sınırlı kalmayıp farklı alanlarda da gerçekleşebiliyor. Dönem dönem farklı başlıklar altında ortaya çıkan kampanyalardan sonuncusu Vodafone Hediye Çarkı. Oldukça kullanışlı bir uygulama olan bu yenilikte bol bol internet paketi ve bedava dakikaların yanı sıra çeşitli markalarda geçerli indirim kuponları da kazanmak mümkün.

Vodafone Yanımda Hediye Çarkına Nasıl Girilir?

Öncelikle uygulama marketinden Vodafone Yanımda isimli uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Tamamen ücretsiz olan Yanımda, Vodafone tarafından geliştirilmiş bir hizmet. Burada kalan kullanım miktarlarını görebilir, size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yapmak için şifrenizin olması gerekiyor. Hemen bir Yanımda şifresi almak için S yazıp 7000 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Uygulamaya telefon numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sağ tarafta bulunan üç yatay çizgiye tıklayın. Karşınıza bir menü çıkacaktır. Bu kısımda Bana ne var? başlıklı bir bölüm yer alıyor. Oraya tıklayın. Karşınıza “Sürpriz hediyeler sizi bekliyor!” metni çıkacak ve hemen altında bir çark göreceksiniz. “Çarkı Çevir” butonuna tıklayıp Vodafone salla kazan hediyenizi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Hediye İnternet Kampanyası

Çarkın üzerinde günlük geçerli olacak şekilde 250 MB ve 5 GB arasında çeşitli internet kullanımları mevcut. Günlük 1 GB genelde herkese çıkan bir hediye. Ben genelde dizi ya da film izlemek için kullanıyorum bu hediyeyi. Tercih size kalmış. Zaman zaman daha yüksek ücretsiz internet kullanımı da çıkabiliyor bu durum tamamen şansınız ile alakalı olsa da Vodafone Bana Ne Var hilesi de mevcut. Ben etik bulmadığım için bu hileleri paylaşmak istemiyorum ama Google üzerinden arama yaparak Vodafone Hediye Çarkı hilelerine bakabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Loft 50 TL Hediye Çeki

Kazanımlarınız yalnız mobil veri kullanım hakları ile sınırlı değil. Çark ile Loft mağazalarında geçerli 50 lira indirim kodu da kazanmanız mümkün. Özellikle bahar sezonunun yaklaştığı şu dönemde gerçekten çok güzel bir hediye diyebilirim. Bu kodun alt limiti 75 lira olarak görünüyor.

Vodafone Bana ne var? Lezzetlibuket.com İndirim Kuponu

Ayrıca sevdikleriniz için güzel bir sürpriz hazırlamanız konusunda yardımınıza yetişecek bir fırsat daha var. Eğer şansınız yaver giderse çarktan size Lezzetli Buket isimli internet sayfasında kullanabileceğiniz bir indirim kodu çıkıyor. Bu sayede alışverişleriniz çok daha karlı hale geliyor.

Vodafone Hediye Çarkı Little Caesars Bedava Pizza Kampanyası

Sürpriz hediyeler kapsamında bir diğer fırsat ise Little Caesars şubelerinde kullanabileceğiniz bedava pizza imkanı. Tarafınıza iletilen kodu kullanarak size en yakın Little Caesars şubesinde bir adet orta boy pizzayı bedavaya alabilirsiniz. Görüldüğü gibi kampanya çok farklı alanlarda hediyeler sunuyor.

Tüm bu bahsettiğimiz hediyeler haricinde Yanımda Hediye Çarkında daha farklı fırsatlar da bulunuyor. 1000 dakika her yöne konuşma, Boyner mağazalarında geçerli indirim şansı, A101 mağalarında geçerli 25 lira hediye çeki gibi tüm diğer fırsatlardan yararlanmak için hemen Çarkı çevirin!

Vodafone’un renkli dünyasından en yeni ve en avantajlı kampanyaları ilk siz öğrenmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarımızı takip edin.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here