Vodafone RED Sinema Kampanyası – Bedava Bilet

0
907
views

Kültür alanında yürüttüğü çalışmalar ile öne çıkan Vodafone RED Sinema Kampanyası başlığı altında yeni bir fırsat duyurdu. Buna göre firmanın RED adını verdiği tarifelerinden birine dahil olanlar haftanın bazı günleri bedava sinema bileti kazanıyor. Vizyon filmlerini yakından takip eden bir iseniz bu kampanya tam da size göre diyebiliriz. Zira haftanın 4 günü sevdikleriniz ile birlikte Vodafone RED sinema kampanyası sayesinde bedava bilet kazanabilirsiniz.

Vodafone Red Sinema Bileti Şifresi Nasıl Alınır?

Eğer Red’li iseniz bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Alacak olduğunuz size özel şifre ile; Pazartesi, Perşembe, Cuma ve Pazar günleri hangi seans olduğu bir önem arz etmeksizin Vodafone Sinema Kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım kodunu almak için Yanımda uygulamasından Vodafone Red Avantaj Cepte bölümüne girin. Ardından kampanyaya katıl bölümüne tıklayın. Hem ekranınıza yansıyacak hem de size bir kısa mesaj ile iletilecek kodu sinema salonunda gişe görevlisine verin. Hangi seansa ya da hangi filme girecek olmanız fark etmeksizin alacak olduğunuz bir bilete diğer bilet hediye!

Vodafone Sinema Kampanyası 2018 yılında da bu şekilde devam ediyor. Anlaşmalı sinemalara göz atmak istiyorsanız buraya tıklayıp kampanya hakkında detaylı bir bilgi almanız mümkün.

Kimler Bu Kampanyaya Katılabilir?

Tüm Vodafone RED aboneleri bu kampanyaya katılabilir. Şunu da belirtmeliyiz ki her bir müşteri bu kampanyaya aynı ay içerisinde en fazla 4 kez katılım sağlayabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here